Moonloc

Moonloc Ürünleri

Moonloc® laminat parke Türkiye’de üretilen ilk kilitli laminat parke markasıdır. Yıldız Sunta MDF firmasının uzun çalışmalar sonucu,Dünyanın en iyi kilit sisteminin patent hakkına sahip Unilin N.V. ile yaptığı lisans anlaşması sonucu Türkiye’de orijinal UNICLIC® profilinin tek yetkili üreticisi konumundadır.
 

 Moonloc® her gün yeni araştırmalar ve yeni çalışmalarla kendini yenileyerek ülke ve dünya pazarındaki yerini sürekli güçlendirerek , güvenilir üretici olma olgusunu korumaktadır. Laminat parkeyi üretmeye başladığı 2003 yılının ikinci çeyreğinden itibaren Moonloc® hiçbir zaman başarısına doymayarak ürün portföyünü ve kalitesini yenilenen trendlerine ayak uydurarak devamlı geliştirerek her zaman en iyiyi ve en kaliteliyi ülkemiz ve dünya pazarına sunmaya devam etmektedir. 

Moonloc® her zaman kalite çıtasını en üstte tutarak kendisiyle bir yarış içindedir. Laminat parke üretimindeki tüm yarı mamülünü kendi tesislerinde üreterek kalitesini her gün adım adım ileriye taşımanın hedefi içindedir.Üretim ve kalite kontrolde her zaman en son teknolojiyi uygulamakta olan Moonloc® Avrupa’nın önde gelen kalite tescil enstütüsü LGA kriterlerine uygun ve ülkemizde de geçerli olan EN13329 standartı ile beraber TSE belgesine de sahiptir.

Moonloc® laminat parkelerinde size uygun bir renk mutlaka vardır.Farklı renk seçeneklerinden birini beğeneceksiniz.

Ürünleri Detaylı olarak Görmek için Tıklayınız !…

moonUNIVERSAL

 

moonwood-logo

 

TEKLİF-İSTE

2 Responses  “Moonloc”

  1. Fatih LOKMANOĞLU says:

    STELLA GOLD parke döşeli evin süpürgeliklerini 6cm değilde 8cm lik düşünüyorum acaba size göre hangisi olur. NOT:Kapılar beyaz olacak mış?
    Zaman ayırıp ilgilenir iseniz çok
    teşekkür ederim.

  2. 8 cm büyük evler için daha uygun size önerim 8 cm

Yorumlar