Çamsan

Çamsan Ürünleri

PARKELAM 1997 yılında Türkiye’de üretilen ilk Laminat Parke ürünü olma özelliği ile günümüzde sahip oldugu Kaliteli, Sağlıklı, Estetik ve Dekoratif ürun nitetikleri ile sektörünün öncüsü olan Çamsan Ağaç San. ve Tic. A.S tarafindan piyasaya sunulmaktadır.

1.OVERLAY : Alfa selüloz esaslı;iç kısımlarına alüminyum oksit (Zımpara kumu)tanecikleri tatbik edilmiş ve melamin reçinesi ile emprenye edilmiş film tabakasıdı,.alüminyum oksit tanecikleri sayesinde aşınma,çizilme ve ısıya karşı mukavemet kazanmıştır.Melamin reçinesi sayesinde bu tanecikler film tabakasına tutunmaktadır.Ayrıca presleme esnasında komple eriyen ve sertleşen melamin reçineside poroziteyi azaltıp yüzeylerde oluşacak kir ve lekelerin tutunmasını azaltmakta,kolay temizlenmeye yardımcı olup hijyende sağlamaktadır.

2.DESEN KAĞIDI: Doğal ağaçların birebir fotoğraflarının ileri teknoji yöntemleri ile özel kağıtlara printlemek suretiyle elde edilir.Daha sonra melamin reçinesi ile emprenye edilir.70-90 g/m² ağırlığa sahip kağıtlardır.Neme karşı dayanıklıdır.
3.HDF: Yüksek yoğunlukta, kanserojen madde içermeyen (E1 standardında) ve neme karşı dayanıklı lif levhadır.
4.BALANS KAĞIDI: Özellikle oküliptus gibi stabilizasyonu yüksek ağaç türü liflerinden elde edilen kağıtlardan üretilmiş,melamin reçinesi ile emprenye edilmiş rutubete karşı dayanıklı,parke levhalarının stabilizasyonunun sağlayan film tabakasıdır.
5.PARAFİN(VAKS): Mum olarakta adlandırılan bu madde üretim esnasında dil ve kanal kısımlarına sıcak ve sıvı fazda tatbik edilmektetir.Bu uygulamadan sonra parkenin birleştirilen kısımları rutubete karşı dirençli hale gelmektedir.

ÇAMSAN GENEL ÖZELLİKLERİ
• Yüksek Yoğunlukta HDF Plaka
• Aşınma sınıfı 31
• 8 mm Kalınlıkta Laminat Parke
• E1 Standardlarına uygun. (Kanserojen madde içermemektedir)
• Laminat parkelerimiz sigara ateşine dayanıklıdır.
• Leke tutmaz
• Hijyeniktir.
• Kolay temizlenir.
• 26 farklı renk ,7 farklı model seçeneği mevcuttur.

Ürünleri Detaylı olarak Görmek için Tıklayınız !…

Parkelam-Klasik-Logo-150x38

 

Parkelam-Platinum-Logo1

 

Parkelam-avangard1

 

 

 

 

 

 

 

MODERN

 

 

 

 

 

TEKLİF-İSTE

3 Responses  “Çamsan”

  1. Mehmet keskin says:

    Yer Döşemede Isı için ne kullanmak gerekli?

  2. Fonmart Bir nevi strafor kullanılabilir. tabi Neyin altına uygulucağınızda önemli

  3. SADIK KAYA says:

    SABHATTİN BEY DÖŞEYEN ARKADAŞLAR KENARLARDA BOŞLUK BIRAKMADILARSA SICAK SOĞUK GENLEŞMESİNDEN DOLAYI ESNEMİŞTİR VE LAMİNAT ODANIN İÇİNDE SIKIŞINCA ORTADAN KABARIYOR HALİYLE..

Yorumlar